Výhodný nákup

Výhodný nákup

Slevy pro registrované zákazníky a výhodné sady

Výhodné ceny dopravy

Výhodné ceny dopravy

Doprava již od 69 Kč s DPH

Individuální přístup

Individuální přístup

Výroba štítků na zakázku

Novinky


Zásilkovna funkční

Doprava přes zásilkovnu opět funkční. Chyba na naší straně, omlouváme se za ni.


Přihlašování do svého účtu

Pokud jste u nás již byl (-a) registován (-a), pro přihlášení si prosím obnovte heslo. Hesla se nepodařila převést do nového e-shopu. Sleva registrovaného zákazníka 2% zůstává zachovaná.


Přechod na modernější platformu

Převedli jsme e-shop na modernější a efektivnější platformu. Zvýší se tak komfort Vám jako zákazníkům tak nám jako prodejci. Všechny možnosti plateb a doprav zůstavají dostupné, vzniká dostupnější prostor na jejich rozšíření. K dispozici bude na výběr více sad produktů za atraktivní ceny. Zvýší se i informovanost o stavu objednávky a s tím spojených úkonů.

Katalóg preverených náhradných dielov Zetor

Potrebujete nové preverené náhradné diely na historické vozidlá alebo traktory značky Zetor a nemôžete ich zohnať, žmurknite do našej ponuky. Že tam nie sú, možno už pripravujeme ich výrobu a čoskoro budú vystavené na našom eshope Zetik.cz. Neváhajte nás kontaktovať.

Výhody pre registrovaných zákazníkov na eshope Zetik.cz

Registrovaní zákazníci majú zľavu 2% od prvej objednávky. Zasielame už od 60Kč pri platbe vopred na výdajné miesto. Produkty s dopravou zdrama. U objednávok nad 3500,-Sk bez DPH viac možností dopravy zadarmo.

Prečo objednávať náhradné diely na Zetor práve z nášho eshopu?

  • Náhradné diely, ktoré nám preveril čas na našich vlastných renovačných počinoch
  • Nepredávame nič čo by sme sami nepoužili
  • Ponúkame kvalitné hliníkové štítky za rozumné peniaze
  • Výroba štítkov na zákazku, razíme alebo tlačíme údaje vášho stroja

Naši partneri

Historie traktorů Zetor

Historie traktorů Zetor

První traktory
 
Zemědělské traktory mají svůj počátek v 19. století v souvislosti s prvními pokusy o využití zdokonaleného parního stroje pro zemědělské práce. První prakticky použitelný traktor s palivovým motorem byl sestrojen americkými konstruktéry v USA v roce 1901. V první polovině dvacátých let minulého století byly položeny základy traktorového průmyslu v Čechách. S montáží traktorů modernější koncepce započaly Škodovy závody v Plzni v roce 1927. K dalším českým firmám, které koncem 20. let začaly vyrábět traktory, patřila Českomoravská - Kolben - Daněk a továrna Wichterle - Kovařík v Prostějově. Tyto první představitele českého traktorového průmyslu vystřídala později značka, která se po skončení druhé světové války stala jediným reprezentantem českých traktorů na celosvětovém trhu - značka Zetor. .........


Renovace traktorů Zetor a dalších vozidel

Renovace traktorů Zetor a dalších vozidel

Jak postupovat v případě, že se chystáte koupit traktor (vrak)? Na co se zaměřit při jeho renovaci? Poradíme vám v našem článku. Náhradní díly můžete objednávat v našem katalogu dílů pro traktory Zetor.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.